Гуртки НВК №122

Назва гуртка Керівник Режим роботи Місце проведення
1. Гурток фізвиховання (елементи баскетболу) Коновалова Тетяна Миколаївна Понеділок, вівторок
12.30.-13.15.
Спортивна зала
2.  Гурток образотворчого мистецтва Ребус Наталія Сергіївна Понеділок,п'ятниця
12.30.-13.15.
Кімната № 4
3. Гурток української мови Худякова Олена Валеріївна Четвер
12.30.-13.15.
Кімната № 1
4. Гурток української мови Колеснік Тетяна Миколаївна Середа
13.45.-14.30.
Кімната № 3
5. Гурток української мови Безбородько Олена Володимирівна Четвер
12.30.-13.15.
Кімната № 2
6. Гурток української мови Шаповал Олена Володимирівна Старша школа
П'ятниця
12.45.-13.30.
Кімната № 5
7. Гурток англійської мови Сідан Лариса Тимофіївна Понеділок,середа
12.30.-13.15.
Кімната № 1
8. Гурток англійської мови Сідан Лариса Тимофіївна Понеділок
15.00.-15.45
Кімната № 4
9. Гурток англійської мови Сідан Лариса Тимофіївна Вівторок
12.30.-13.15
Середа
14.00.-14.45.
Кімната № 3
Кімната № 4
10. Гурток «Умілі руки» Біатенко Олена Валеріївна Вівторок
12.30.-13.15.
Кімната 1
Назва гуртка Керівник Режим роботи Місце проведення
ГУРТКИ
1. «Краєзнавство» Стоволосова Ірина Сергіївна Середа
14.30-16.00
№ 10
2. Історико-документальний театр спогадів Стенько Тетяна Петрівна П’ятниця
15.00-16.00
парламент
3. «Музей історії школи» Пахарь Надія Федорівна середа
14.30-15.30
№16
4. «Юні  журналісти» Голубнича Ірина Миколаївна Вівторок
16.00-17.00
№ 6
5. «Шкільне  телебачення»

Голубнича Ірина Миколаївна

Четверг
16.00-17.00
№ 6
6. «Джура» Тиханова Євгенія Борисівна Середа
14.30-16.30
№14
7. «У світі краси» гурток малювання Ребус Наталя Сергіївна

Четверг
12.45-14.25

№ 22
8. «Волонтерський рух» Стенько Тетяна Петрівна Вівторок
15.00 – 16.00
Парламент
9. «Шкільна служба порозуміння» Тиханова Євгенія Борисівна П’ятниця
14.30-15.30
№14
10.  Юні екологи рідного краю Рєзник Тетяна Анатоліївна Середа
15.00-16.00
№11
11. «Вокальний гурток» Іванцов Станіслав Андрійович П’ятниця
14.45-15.45
№21
1        
СЕКЦІЇ
13. Спортивний туризм Стоволосова Ірина Сергіївна Понеділок
15.00-17.00
П’ятниця
15.00-17.00
№10
14. Спортивні ігри. Волейбол Михлик Павло Павлович Вівторок
18.30-19.15
19.15-20.00
П’ятниця
18.30-19.20
Спортивна зала