Кадровий склад навчального закладу

В дошкільному відділенні працює 17 педагогів:

3 чол. мають вищу кваліфікаційну категорію
2 чол. І кваліфікаційну категорію
12 чол. кваліфікаційна категорія "Спеціаліст"
 

10 чол. мають повну вищу освіту
1 чол. має неповну вищу освіту
5 чол. мають середню-спеціальну освіту
2 чол. мають середню освіту

 

Прізвище, ім’я та по батькові працівника Посада
1. Берелет Катерина Сергіївна В.о. заступника директора з НВР (дошкільне відділення)
2. Романченко Тетяна Григорівна Вихователь-методист, вчитель-логопед
3. Бондар Анна Іванівна Практичний психолог
4. Гончаренко Тетяна Олександрівна Музичний керівник
5. Довгань Наталія Сергіївна Вихователь
6. Єрмілова Дар’я Олегівна Вихователь
7. Кірса Лідія Михайлівна Вихователь
8. Кравченко Орися Михайлівна Вихователь
9. Левшина Тетяна Павлівна Вихователь
10. Мудра Ольга Іванівна Вихователь
11. Рахманова Сарвіназ Фарман Кизи Вихователь
12. Ребус Наталія Сергіївна Керівник гуртка з малювання
13. Репешко Оксана Петрівна Вчитель-логопед
14. Сташко Раїса Олегівна Вихователь
15. Стрілець Олена Володимирівна Вихователь
16. Шибка Оксана Валеріївна Вихователь
17. Ялова Олена Григорівна Вихователь

Склад педагогічного колективу

33 - вчителів
22 - вищої категорії
4 - I кваліфікаційної категорії
0 - II кваліфікаційної категорії
7 - кваліфікаційна категорія "Спеціаліст"
10 - "Вчителів-методистів"
5 - "Старший вчителів"
6 - "Відмінник освіти України"
2 - практичних психолога
1 - соціальний педагог
16 - вчителів-випускники школи

Методичні об’єднання в школі

МО вчителів математики
МО вчителів природничих наук
МО вчителів фізкультури
МО вчителів суспільно-гуманітарних наук
МО вчителів початкової школи
МО вихователів дошкільного відділення
МО класних керівників



 

 

Склад педагогічного колективу 

Прізвище, ім’я та по батькові працівника Посада
1. Гостіщева Людмила Василівна Директор
2. Бондаренко Людмила Анатоліївна Заступник директора з НВР
3. Долгішева Вікторія Валентинівна Заступник директор з НВР (початкова школа)
4. Стоволосова Ірина Сергіївна Заступник директора з ВР, практичний психолог
5. Ба Альона Сергіївна Вихователь групи продовженого дня
6. Безбородько Олена Володимирівна Вчитель початкових класів
7. Бондаренко Світлана Леонідівна Вчитель хімії
8. Брижа Тетяна Миколаївна Вчитель інформатики та математики
9. Біятенко Олена Валеріївна Вчитель початкових класів
10. Голубнича Ірина Миколаївна Вчитель російської мови та літератури
11. Доброгорська Марія Семенівна Вчитель фізики
12. Дробот Надія Фролівна Вчитель початкових класів
13. Дробот Володимир Леонідович Вчитель трудового навчання
14. Іванцов Станіслав Андрійович Вчитель інформатики
15. Колеснік Тетяна Анатоліївна Вчитель початкових класів
16. Коновалова Тетяна Миколаївна Вчитель фізичного виховання
17. Лимар Анжела Миколаївна Вчитель англійської мови
18. Малахова Любов Олексіївна Вчитель математики
19. Михлик Павло Павлович Вчитель фізичної культури
20. Мороз Ольга Миколаївна Вчитель початкових класів
21. Новак Вікторія Вікторівна Вчитель української мови та літератури
22. Орсік Тетяна Віталіївна Вчитель англійської, французької мови
23. Пахарь Надія Федорівна Вчитель історії та права
24. Пліска Наталія Вікторівна Вчитель української мови та літератури
25. Рєзнік Тетяна Анатоліївна Вчитель біології
26. Сідан Лариса Тимофіївна Вчитель англійської мови
27. Стенько Тетяна Петрівна Педагог-організатор  
28. Твердохліб Катерина Олександрівна Вчитель математики
29. Тиханова Євгенія Борисівна Соціальний педагог
30. Христюк Ірина Яківна Вчитель економіки, художньої культури
31. Холод Остап Сергійович Вчитель фізкультури
32. Шаповал Олена Володимирівна Вчитель початкових класів
33. Шевченко Людмила Миколаївна Вчитель початкових класів