План виховної роботи

План з виховної роботи

на вересень

Назва заходу

З ким проводиться

Термін проведення

Відповідальні

1

Свято «Першого дзвоника».

 

1-11 кл

1.09.

Стенько Т.П.

Кл.керівники

2

Єдиний урок «Від проголошення Незалежності до нової України».

Уроки з безпеки життєдіяльності.

1-11 кл

1.09.

Кл.керівники

Стоволосова І.С.

3

Олімпійський тиждень (за окремим планом)

5-11

5.09.-09.09.

Михлик П.П.

Земляна О.І.

 

4

Загальношкільні батьківські збори

1-11

09.09

Кл.керівники,

Адміністрація школи

5

Виховні години «Місто мого дитинства» до дня міста

4-11 кл

09.09.

Кл.керівники,

 

6

Участь  у міському фітнес марафоні

9-ті кл

 

10.09.

Земляна О.І.

 

7

Участь у міському атлетичному забігу

10-11 кл

10.09.

Михлик П.П.,

 

8

Поїздка до міста Хмельницький  в рамках проекту

«Відкрий для себе Україну»

5-9 кл

15-19.09

Стоволосова І.С.

Голубнича І.М.

 

9

Участь в районному конкурсі «Мій домашній улюбленець» 

1-5 кл

12-15.09

Ребус Н.С.,

Класні керівники

10

Міські змагання з водного туризму та орієнтування

6-7 кл

16.09.

Стоволосова І.С.

турклуб

11

Тематичні класні години до Дня Миру з переглядом відеороликів.

1-11 кл

19. 09-23.09

Класні керівники

12

Підготовка та проведення фестивалю до 100-річчя школи

Вся школа

24.09

План виховної роботи НВК №122

на жовтень

Назва заходу

З ким проводиться

Термін проведення

Відповідальні

1

Районний конкурс «Мандрівка до країни  цікавинки»

3-4 кл

06.10

Шаповал О.В.

Дробот Н.Ф

2

Виставка екзотичних тварин Міського зоологічного центру.

3-11 кл

05.10

Стоволосова І.С.

Кл.керівники

3

Волонтерська акція для поранених із зони АТО «Спільними зусиллями»

1-11 кл

03-11.10

Стенько Т.П.

Кл.керівники

4

Привітання ветеранів та учасників АТО з Днем Захисника України.

4-11 кл

12-13.10

Кл. керівники

5

Участь в районному заході До Дня Захисника України.

 

11 кл

13.10

Кл. керівники

6

Відвідування бійців АТО, які проходять реабілітацію

8-11 кл

13.10

Стенько Т.П.

Кл.керівники

7

Районний конкурс «Формула успіху»

8-11 кл

12.10

Христюк І.Я.

8

Районний захід «Лідер-фест»

10- 11 кл

13.10

Тиханова Є.Б.

Стенько Т.П.

9

Мітинг біля пам’ятного знаку в парку до річниці визволення Дніпропетровщини.

 

3-11 кл

21.10

Стенько Т.П.

Кл.керівники

10

Тиждень безпеки перед канікулами

3-11 кл

17-21.10

Стоволосова І.С.

Кл.керівники

11

Районний захід «Фестиваль країн ООН»

9-11 кл

27.10

Пахарь Н.Ф.

Стенько Т.П.

12

Всеукраїнський місячник бібліотек (за окремим планом)

 

 

Протягом місяця

Христюк І.Я.

План виховної роботи НВК №122

на осінніх канікулах 2016/2017 н. р.

Дата

Учасники

Час

Захід

Відповідальні

Відмітка про вик-ня

24.10.2016

Понеділок

5-Б

11-00-14-00

Інтерактивна екскурсія до будинку-музею Д.І. Яворницького

Стоволосова І.С.

 

8-Б, 10 кл

10-00-11-00

Робота книжкової лікарні

Христюк І.Я.

 

7-9 кл

11-00-13-00

Вікторина «Лондон»

Орсік Т.В.

 

7-11 кл

11-00-13-00

Підготовка до олімпіади з російської мови

Голубнича І.М

 

8-11 кл

11-00-13-00

Підготовка до олімпіади з математики

Малахова Л.О.

 

25.10.2016

Вівторок

7-11 кл

10-00-12-00

Робота з лідерами «Школи порозуміння»

Тиханова Є.Б.

 

8-А

10-00-11-00

Інтелектуальне лото

Христюк І.Я.

Малахова Л.О.

 

10 кл

11-00-12-00

Робота з редколегією шкільної газети та шкільних новин

Голубнича І.М

Гладких К.А.

 

26.10.2016

Середа

7-11 кл

10-00-12-00

Робота з лідерами «Школи порозуміння»

Тиханова Є.Б.

 

8-11 кл

11-00-13-00

Підготовка до олімпіади з математики

Малахова

 

турклуб

11-00-13-00

Тренування команди для участі в міських змаганнях

Стоволосова І.С.

Вящева Т.В.

 

 

 

5-8 кл

10-00-12-00

Робота гуртка «Хорове мистецтво»

Ярмула К.О.

 

27.10.2016

Четвер

5- ті кл

10-00-12-00

Природознавча гра «Світ навколо нас»

Бондаренко С.Л.

 

6- ті кл

10-00-11-00

Турнір з настільних ігор

Лимар А.М.

Твердохліб К.О.

 

7- мі кл

10-00-12-00

Козацькі ігри

Тиханова Є.Б.

 

8- мі кл

11-00-13-00

Підготовка до конкурсу – захисту навчальних проектів.

Рєзнік Т.А.

 

5-8 кл

11-00-13-00

Робота гуртка малювання «Усвіті краси»

Ребус Н.С.

 

28.10.2016

П’ятниця

8-11 кл

11-00-13-00

Цікава математика

Малахова Л.О.

 

5-8 кл

10-00-12-00

Робота гуртка «Хорове мистецтво»

Ярмула К.О.

 

11 кл

11-00-12-00

Підготовка до ЗНО з біології

Рєзнік Т.А.

План виховної роботи НВК №122

на листопад

Назва заходу

З ким проводиться

Термін проведення

Відповідальні

1

Районний конкурс декоративно-ужиткового мистецтва «Святий Наум наведе на ум»

5-11

07.-11.11

Кл. керівники

 

2

Корекційно-розвивальне заняття «Жити в гармонії – здорово»

5-ті кл

02.11

Стоволосова І.С.

3

Корекційно-розвивальне заняття «Твоє життя – твій вибір»

8-мі

03.11

Стоволосова І.С.

4

Участь в міських змаганнях з спортивного туризму «Закриття сезону-2016»

турклуб

05.11

Стоволосова І.С.

5

Вікторина «Бути здоровим –це престижно»

6-Б

07.11

Лимар А.М.

6

Вікторина «За здоровий спосіб життя»

6-А

07.11

Твердохліб К.О.

7

Практичні заняття з основ здоров’я, колективно творчі справи, моделювання ситуацій  для учнів 7-8 кл

7-8 кл

Протягом місця

Бондаренко С.Л.

8

Шкільні змагання зі спортивного орієнтування в закритих приміщеннях

турклуб

08.11

Стоволосова І.С.

9

Урок КВК «Я люблю Україну»

5- ті

9.11

Новак В.В.

10

Круглий-стіл «Вплив алкоголю «за» та «проти».

8-Б

11.11

Брижа Т.М.

11

Урок-гра «Віночок настрою»

5-А

14.11

Бондаренко С.Л.

12

Конкурс плакатів «Ми обираємо здоровий спосіб життя»

4-11 кл

14.11

Кл.керівники

13

«Складові здорового способу життя» виховна година

11-А

15.11

Пахарь Н.Ф.

14

Участь в обласному конкурсі на кращій спортивний похід

 

турклуб

До 15.11

Стоволосова І.С.

15

Квест «Складові здоров’я»

5-7 кл

16.11

Тиханова Є.Б.

Рєзнік Т.А.

Михлик П.П.

Бондаренко С.Л

16

Виховні години «Здоров’я найвища цінність»

1-11 кл

Протягом місця

Кл.керівники

 

17

Класні години до Дня Революції Гідності та Свободи «Тернистий шлях до свободи»

5-11 кл

18.11

Кл. керівники

18

Тренінгові заняття «Як зберегти здоров’я в підлітковому віці»

10-А

18.11

Рєзнік Т.А.

19

КВК «Здоровим бути здорово»

7-Б

22.11.

Рєзнік Т.А.

20

Година спілкування «Голодомор-33. Чому і як?»

10-11 кл

23.11

Пахарь Н.Ф.

 

21

Лінійка-реквієм по жертвах Голодомору 1932-1933 р.

5-11 кл

24.11

Пахарь Н.Ф.

Стенько Т.П.

План виховної роботи НВК №122

на грудень

Назва заходу

З ким проводиться

Термін проведення

Відповідальні

1

Флешмоб до Всесвітнього Дня боротьби зі СНІДом

7-А

01.12

Тиханова Є.Б..

2

Міські змагання «Рятівник-2016»

турклуб

03.12.

Стоволосова І.С.

3

Акція «Діти-дітям» для дітей ОПНД та дитячого будинку «Добре вдома»

 

01.12

Стенько Т.П.

парламент

4

Уроки мужності «Ми майбутні захисники Батьківщини»

5-11 кл

05.12

Кл. керівники

5

Спортивні змагання до Дня Збройних сил України (шкільні та районні)

8-11 кл

01.-08.12

Михлики П.П.

6

Святкові заходи до 100 річчя школи

1-11 кл

06.12

Вся школа

7

Тиждень права

(за окремим планом)

5-11 кл

05.12-10.12

Пахарь Н.Ф.

Тиханова Є.Б.

8

Всеукраїнський  єдиний урок «Права людини»

1-11 кл

08.12

Кл.керівники

9

Відвідини і поздоровлення дітей- інвалідів та дітей- пацієнтів ОПНД з Днем Св. Миколая

 

19.12

Шкільний парламент

Тиханова Є.Б.

Стенько Т.П.

10

Поздоровлення учнів школи з Днем Св. Миколая.

1-5 кл

19.12

Шкільний парламент

Тиханова Є.Б.

Стенько Т.П.

11

Районний захід «Бал лідерів-2016»

9-11 кл

21.12

Шкільний парламент

Тиханова Є.Б.

Стенько Т.П.

12

Акція «Годівничка»

4-11 кл

Протягом місяці

Тиханова Є.Б.

Рєзнік Т.А.

13

Тиждень безпеки життєдіяльності перед зимовими канікулами.

1-11 кл

23.12-29.12

Кл. керівники

14

Відкриття ялинки у пришкільному парку (виготовлення іграшок, номери худ. самодіяльності)

2-10 кл

24.12

Шкільний парламент

Тиханова Є.Б.

Стенько Т.П.

Кл.керівники

15

«Новорічні вогники» та «Новорічні ранки», відвідування Новорічних вистав

(За окремим планом)

1-11 кл

21.12-29.12

Кл. керівники

Шкільний парламент

Тиханова Є.Б.

Стенько Т.П.

Стоволосова І.С.

План виховної роботи НВК №122

на січень 

Назва заходу

З ким проводиться

Термін проведення

Відповідальні

Участь в районному конкурсі «Відкрий для себе Україну»

6-ті кл

17.01

Лимар А.М.

Тиханова Є.Б.

Участь в районному конкурсі «Дніпро-юнпрес»

Шкільні журналісти

26. 01

Голубнича І.М.

Виховна година «На світі багато чудових країн, мені наймиліша, най краща країна, яка піднялася, мов Фенікс, з руїн, безсмертна моя Україна» до Дня Соборності України

1-11 кл

20.01

Кл.керівники

Виховна година «Тобі, Україно моя, і перший подих, і подих останній тобі» до Дня пам’яті героїв Крут

5-11

29.01

Кл. керівники,

Уроки пам’яті «Трагедія бабиного Яру: уроки історії»

5-11 кл

23-27.01.2017

Пахарь Н.Ф.

Кл.керівники

 

Товариська зустріч з волейболу 

10-11 кл

19.01

Михлик П.П.

Інформаційна сторінка» До Дня Соборності України»

5-А,Б

18.01

20.01

Христюк І.Я.

 

Година спілкування «На Аскольдовій могилі поховали їх…»

 

10

26.01

Хритюк І.Я.

Тренінг «Маршрут безпеки» протидія торгівлі людьми

 

9,10,11 кл

23.01

30.01

Тиханова Є.Б.

Квест для вихованців центру «Горлиця» в рамках акції «Діти-дітям»

 

Парламент 

24.01

Тиханова Є.Б.

Стенько Т.П.

Змагання з піонерболу.

5-7 кл

30.01-03.02

Михлик П.П.

План виховної роботи НВК №122

на лютий

Назва заходу

З ким проводиться

Термін проведення

Відповідальні

1

Районний конкурс « І  твоя Кобзарю слава …»

3-10 кл

02.02

 

Стенько Т.П.

2

Виховні години до Міжнародного Дня пам’яті Голокосту

5-11 кл

30.01

Кл.керівники

3

Виховна година до Дня пам’яті героїв Крут

5-11 кл

30.01

Кл.керівники

4

Екскурсія до музею українського живопису 

5Б кл

02.02

Стоволосова І.С.

5

Виховний захід «Правила дорожнього руху. Автомобіль, дорога, пішохід»

06.02

Христюк І.Я.

6

Районний конкурс «Зоотурнір»

5-7 кл

08.02

Рєзнік Т.А.

7

Міські змагання зі спортивного туризму в закритих приміщеннях

6-7 кл

11.02

Стоволосова І.С.

8

Районний конкурс «Крок у майбутнє»

5-11 кл

13.02

Тиханова Є.Б.

Ребус Н.С.

9

Усний журнал «Гортаючи сторінки міста Дніпра»

13.02

Христюк І.Я

10

Класні години «Герої Афганістану»

5-11 кл

13.02

Кл.керівники

11

Скринька Святого Валентина.

Майстер клас з виготовлення власних Валентинок до Дня Святого Валентина

5-11 кл

14.02

Стенько Т.П.

Тиханова Є.Б.

12

Ювілей Єльнікової І.Є.

парламент

15.02.

Стенько Т.П.

13

Участь у міської виставки – конкурсу «Первоцвіти».

5-9 кл

17.02

Тиханова Є.Б.

Ребус Н.С.

14

Єдині уроки «Пам’яті Небесної Сотні»

5-11 кл

20.02

Кл.керівники

15

Лінійка до Дня рідної мови.

5-11 кл

22.02

Вчителі філологи

План виховної роботи НВК №122

на березень 

Назва заходу

З ким проводиться

Термін проведення

Відповідальні

1

Заходи до Дня народження

Т.Г. Шевченка (окремим планом)

1-11 кл

 

Новак В.В.

Пліска Н.В.

Початкова школа

2

Екскурсія до музею сучасного українського мистецтва

02.03

Бондаренко С.Л.

3

Свято для мам «Ми у мам помічники»

03.03

Бондаренко С.Л.

4

Майстер-клас «Телебачення  - це просто» у ДОІППО

 

03.03.

Голубнича І.М.

5

Всеукраїнський конкурс українознавства «Соняшник»

2-11 кл

03.03.

Новак В.В.

Пліска Н.В.

6

Святкове привітання з Міжнародним

жіночим днем.

1-11 кл

07.03.

парламент,

Тиханова Є.Б.

Стенько Т.П., кл.керівники

7

Класні години до Міжнародного жіночого дня

1-11 кл

06.03.

кл.керівники

8

Всеукраїнський математичний конкурс «Кенгуру»

2-11 кл

15.03

Вчителі математики

9

Районний конкурс «Театральні обрії»

9-11 кл

15.03

Стенько Т.П.,

10

Тиждень безпеки перед канікулами

 

1-11 кл

20-25.03

Кл.керівники

11

Районний конкурс «Зоряне коло»

1-9 ті кл

22.03

 

Тиханова Є.Б.

Стенько Т.П., кл.керівники

 

12

Етап «Стрільба» в рамках міського етапу гри «Джура»

команда

28.03

Орсік Т.В.

Тиханова Є.Б.

План виховної роботи НВК №122

на квітень

Назва заходу

З ким проводиться

Термін проведення

Відповідальні

1

Урок з елементами тренінгу «Булінг»

6-А кл

05.04

Тиханова Є.Б.

2

Урок мужності з представниками цивільного корпусу «Азов»

8-10 кл

06.04.

Стоволосова І.С.

3

Квест «Конфлікт»

5-7 кл

06.04

Тиханова Є.Б.

4

Нагородження переможців конкурсу малюнків-емблем «Школа примирення»

5-7 кл

06.04

Тиханова Є.Б.

Ребус Н.С.

5

Виїзд до центру «Горлиця». Майстер клас з гончарства та писанкарства

 

07.04

Стенько Т.П.

парламент

6

Виховний захід в бібліотеці № 15 до 40 річчя Самарського району

11 кл

06.04

Христюк І.Я.

Пахарь Н.Ф.

7

Екскурсія до музею ретротехніки та аерокосмічного центру

4 Б кл

07.04

Шаповал О.В.

8

Виховні години до Всесвітнього Дня здоров’я. Психічне здоров’я людини.

1-11 кл

07.04.

Кл. керівники

9

Міські змагання з гірського туризму серед школярів.

турклуб

08.04

Стоволосова І.С.

10

Виступ «Театру спогадів» до річниці визволення в’язнів фашистських концтаборів

9-11 кл

11.04

Стенько Т.П.

парламент

11

Операція «Первоцвіт»

6 А,Б кл

11.04

Рєзнік Т.А.

12

Інформаційна година «Україна – космічна держава»

11 кл

11.04

Пахар Н.Ф.

13

Вікторина до Дня космонавтики

6-Б кл

11.04

Лимар А.М.

14

Вікторина «Ми і космос»

9-А кл

11.04

Христюк І.Я

15

Відвідування дитячого відділення ОПНД

 

12.04

Стенько Т.П.

Волонтери школи

16

День цивільного захисту (окремим планом)

1-11 кл

12.04

Бондаренко С.Л.

Кл.керівники

17

День довкілля

1-11 кл

13.04, 15.04

Кл. керівники

18

Міські змагання зі спортивного орієнтування та спортивного  туризму

турклуб

15.04

Стоволосова І.С.

19

Міські етапи гри «Сокіл» (Джура). «Відун», «Рятівник», «Впряд».

9 кл

05.04-11.04,

21.04

Орсік Т.В.

Тиханова Є.Б.

Пахарь Н.Ф.

Рєзнік Т.А.

Михлик П.П.

20

Загальношкільний фестиваль скрайбінгу

5-11 кл

19.04

Голубнича І.М.

Вчителі -предметники

21

Круглий стіл «Охорона водойм від забруднення. Проблема чистої води»

7 А,Б кл

18.04.

Бондаренко С.Л.

22

Екологічні рейди парламенту за проектами «За чисту Ігрень» та «За чисту річку Маячку,»

 

Протягом місяця

Парламент

Стенько Т.П.

Тиханова Є.Б.

23

Акція «Збережи дерево – врятуй дитину» (збір макулатури)

1-11 кл

Протягом місяця

Христюк І.Я.

Кл.керівники

24

Захист науково-пошукових робіт учнів-членів «УША»

7-10 кл

20.04

Вчителі-предметники.

Бондаренко Л.А.

25

Відвідування музею АТО

7 А

21.04

Тиханова Є.Б.

26

Квест у парку Шевченка. Будинок-музей Д.І. Яворницького

21.04

Стоволосова І.С.

27

Бесіда «Дзвони Чорнобиля»

 

24.04

Христюк І.Я.

28

Лекції «Проблеми радіаційного забруднення оточуючого середовища і здоров’я людини»

8,9,11 кл

24.04-06.04

Рєзнік Т.А.

29

Класні години до річниці Чорнобильської катастрофи

5-11 кл

24.04

Кл. керівники

30

Загальношкільний фестиваль медіа творчості вчителів  та учнів

5-11 кл

27.04

Голубнича І.М.

Вчителі-предметники.

 

З ким проводиться

Термін проведення

Відповідальні

1

Свято «Першого дзвоника».

 

1-11 кл

1.09.

Стенько Т.П.

Кл.керівники

2

Єдиний урок «Я – українець, Я - європеєць».

Уроки з безпеки життєдіяльності.

1-11 кл

1.09.

Кл.керівники

Стоволосова І.С.

3

Олімпійський тиждень (за окремим планом)

5-11

4.09.-08.09.

Михлик П.П.

 

4

Загальношкільні батьківські збори

1-11

08.09

Кл.керівники,

Адміністрація школи

5

Виховні години «Місто мого дитинства» до Дня міста

4-11 кл

08.09.

Кл.керівники,

 

6

Участь  у міському фітнес марафоні

9-ті кл

 

09.09.

Михлик П.П.

Кл.керівники

7

Участь у міському атлетичному забігу

10-11 кл

09.09.

Михлик П.П.,

 

8

Участь в міському фестивалі «Самар-Днепр-Фест»

8-11 кл

09.09.

Кл.керівники

9

Тематичні класні години до Дня Миру з переглядом відеороликів.

1-11 кл

21.09

Класні керівники

10

Міські змагання з водного туризму та орієнтування

6-9 кл

 

Стоволосова І.С.

турклуб

11

Перегляд вистави «Інспектор Гаджет»

3-6 кл

15.09

Класні керівники

12

Проведення благодійних акцій «Діти –дітям», «З повагою до старості»

3-11 кл

Протягом місяця

Класні керівники

парламент

13

Свято «Посвята в десятикласники»

10-11 кл

29.09

Парламент

Класні керівники 

 

Назва заходу

З ким проводиться

Термін проведення

Відповідальні

1

Акція на допомогу воїнам АТО «Спільними зусиллями»

1-11

02.-11.10

Кл. керівники

 

2

Районний конкурс «Мандрівка до країни цікавинки»

 

3-4 кл кл

04.10

Класні керівники

3

Лекції міського зооцентру

3-9 кл

10.10

Класні керівники

4

«Козацькі розваги» змагання для хлопців

5-11 кл

12.11

Михлик П.П.

Холод О.С.

5

День Захисника України (виховні години)

 

1-11

13.10

Кл. керівники

 

6

Привітання учасників АТО з Днем захисника України

1-11

12.-13.10

Кл. керівники

 

7

Районний конкурс «Формула успіху»

9-11 кл

13.10

Христюк І.Я.

8

Районний конкурс «Мій рідний край – моя земля»

5-9 кл

09-13.10

Класні керівники Ребус Н.С.

9

Районний захід «Україна у полум’ї – кінець окупації»

8-10 кл

26.10

Класні керівники

10

Мітинг біля пам’ятника в парку школи до річниці визволення м.Дніпра.

5-11 кл

25.10

Кл. керівники

 

11

Тиждень безпеки перед канікулами

1-11 кл

23.10-27.10

Кл. керівники

 

Назва заходу

З ким проводиться

Термін проведення

Відповідальні

1

Акція на допомогу воїнам АТО «Спільними зусиллями»

1-11

02.-11.10

Кл. керівники

 

2

Районний конкурс «Мандрівка до країни цікавинки»

 

3-4 кл кл

04.10

Класні керівники

3

Лекції міського зооцентру

3-9 кл

10.10

Класні керівники

4

«Козацькі розваги» змагання для хлопців

5-11 кл

12.11

Михлик П.П.

Холод О.С.

5

День Захисника України (виховні години)

 

1-11

13.10

Кл. керівники

 

6

Привітання учасників АТО з Днем захисника України

1-11

12.-13.10

Кл. керівники

 

7

Районний конкурс «Формула успіху»

9-11 кл

13.10

Христюк І.Я.

8

Районний конкурс «Мій рідний край – моя земля»

5-9 кл

09-13.10

Класні керівники Ребус Н.С.

9

Районний захід «Україна у полум’ї – кінець окупації»

8-10 кл

26.10

Класні керівники

10

Мітинг біля пам’ятника в парку школи до річниці визволення м.Дніпра.

5-11 кл

25.10

Кл. керівники

 

11

Тиждень безпеки перед канікулами

1-11 кл

23.10-27.10

Кл. керівники

 

Назва заходу

З ким проводиться

Термін проведення

Відповідальні

1

Виставка книжок в бібліотеці «За здоровий спосіб життя»

 

Протягом місяця

Христюк І.Я

2

Корекційно-розвивальне заняття «Жити в гармонії – здорово»

5-ті кл

06.11

Стоволосова І.С.

3

Корекційно-розвивальне заняття «Що таке толерантність»

7-8 кл

09.11

Стоволосова І.С.

4

Інтерактивний урок з географії «Глобальні проблеми людства»

10 кл

06.11

Бондаренко Л.А.

5

Акція милосердя «Я хочу допомогти. А ти?»

1-11 кл

08.11 – 14.11

Стоволосова І.С.

Тиханова Є.Б

парламент

6

Відео лекторій з прав людини «Домашні ігри»

8 мі кл

07.11

Тиханова Є.Б.

7

Практичні заняття з основ здоров’я, колективно творчі справи. Захист стіннівок

6,8 кл

Протягом місця

Бондаренко С.Л.

8

Виховна година «Чи бути здоровим вирішуєш ти»

8 Б кл

13.11

Христюк І.Я.

9

Шкільні змагання зі спортивного орієнтування в закритих приміщеннях

турклуб

23.11

Стоволосова І.С.

10

Відео лекторій «Здоров’я – головний життєвий скарб»

8 А,Б

20.11

Рєзнік Т.А.

11

Відео лекторій з прав людини «Щоденник»

8-11 кл

21.11

 Тиханова Є.Б.

12

Практичне заняття «Генетично модифіковані продукти та їх вплив на здоров’я»

 

11 кл

22.11

Рєзнік Т.А.

13

Практичне заняття «Склад харчових продуктів та його вплив на здоров’я людини»

9 А,Б кл

24.11

Рєзнік Т.А.

14

Змагання з реслінгу

9-11 кл

06.11 – 10.11

Михлик П.П.

15

Товариський матч з волейболу

7 А,Б

16.11

Михлик П.П.

16

Конкурс малюнків, фото «Стоп насилля»

5-10 кл

Протягом місця

Кл.керівники

Тиханова Є.Б.

17

Виховні години «Здоров’я найвища цінність»

1-11 кл

Протягом місця

Кл.керівники

 

18

Класні години до Дня Революції Гідності та Свободи «Тернистий шлях до свободи»

5-11 кл

20.11

Кл. керівники

19

Лінійка-реквієм по жертвах Голодомору 1932-1933 р.

5-11 кл

24.11

Стенько Т.П.

20

Виховні години з елементами тренінгу «Життя – це щастя»

8 А,Б

27.11-30.11

Тиханова Є.Б.

21

Шкільний конкурс агітбригад «Молодь обирає здоров’я»

8-11 кл

01.12

Кл. керівники

Стенько Т.П.

 

Назва заходу

З ким проводиться

Термін проведення

Відповідальні

1

Єдині уроки до Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом

5-11 кл

01.12

Кл.керівники

2

Уроки мужності «Ми майбутні захисники Батьківщини»

5-11 кл

05.12

Кл. керівники

4

Районні військово-спортивні змагання до Дня Збройних сил України

10-11 кл

05.12

Холод О.С

5

Тиждень права

(за окремим планом)

1-11 кл

04.12-08.12

Пахарь Н.Ф.

Тиханова Є.Б.

Кл.керівнки

6

Всеукраїнський  єдиний урок «Права людини»

1-11 кл

08.12

Кл.керівники

7

Участь в конкурсах «Еко-ялинка», «Новорічна композиція».

1-11 кл

04.12- 15.12

Кл.керівники

8

Виховна година і кримінальні відповідальність»

8 Б

05.12

Христюк І.Я.

Рєзнік Т.А.

9

Участь у районному заході «Сковородинські читання»

 

 

06.12

Пліска Н.В.

Стенько Т.П.

10

Виховна година «Обрядовість зимового циклу»

 

9-ті

15.12

Христюк І.Я.

 

11

Родинне свято «Андріївські вечорниці»

 

6-Б

15.12

Стоволосова І.С.

12

Відвідини і поздоровлення дітей- інвалідів та дітей- пацієнтів ОПНД з Днем Св. Миколая

 

19.12

Шкільний парламент

Тиханова Є.Б.

Стенько Т.П.

13

Поздоровлення учнів школи з Днем Св. Миколая.

1-5 кл

19.12

Шкільний парламент

Тиханова Є.Б.

Стенько Т.П.

14

Районний захід «Бал лідерів-2016»

9-11 кл

21.12

Шкільний парламент

Тиханова Є.Б.

Стенько Т.П.

15

Акція «Годівничка»

4-11 кл

Протягом місяці

Тиханова Є.Б.

Рєзнік Т.А.

16

Тиждень безпеки життєдіяльності перед зимовими канікулами.

1-11 кл

23.12-29.12

Кл. керівники

17

Відкриття ялинки у пришкільному парку (виготовлення іграшок, номери худ. самодіяльності)

2-10 кл

 

Шкільний парламент

Тиханова Є.Б.

Стенько Т.П.

Кл.керівники

18

«Новорічні вогники» та «Новорічні ранки», відвідування Новорічних вистав

(За окремим планом)

1-11 кл

26.12-28.12

Кл. керівники

Шкільний парламент

Тиханова Є.Б.

Стенько Т.П.

Стоволосова І.С.

19

«Новорічні вогники» та «Новорічні ранки», відвідування Новорічних вистав

(За окремим планом)

1-11 кл

26.12-28.12

Кл. керівники

Шкільний парламент

Тиханова Є.Б.

Стенько Т.П.

Стоволосова І.С.

Дата

Учасники

Час

Захід

Відповідальні

19.12. 2017

5-7 кл

8-00 –

10-00

Привітання з днем Святого Миколая

Стенько Т.П.

Тиханова Є.Б.

Кл.керівнки

1-4 кл

Дошкільне відділення

10-00 – 11-00

Привітання з днем Святого Миколая

Стенько Т.П.

Тиханова Є.Б.

Кл.керівнки

5-8кл

12-00 – 13-00

Привітання з днем Святого Миколая пацієнтів дитячого відділення ОПНД

Стенько Т.П.

Тиханова Є.Б.

парламент

23.12.

2017

1-5 кл

11-00 – 13-00

Перегляд новорічної вистави в будинку культури «Енергетик» для обдарованих дітей

Кл.керівники

8-9 кл

17-30 – 20-00

Перегляд вистави «Водна феєрія» СК «Метеор»

Тиханова Є.Б.

24.12.

2017

6-7 кл

11-00 – 13-00

Перегляд новорічної вистави у цирку для обдарованих дітей

Стоволосова І.С.

Кл. керівники

1-8 кл

12-00 – 14-00

Відкриття новорічної ялинки у парку  біля НВК

Кл.керівники

Стенько Т.П.

25.12.

2017

5-А кл

12-00 -14-00

Поїздка на новорічну виставу до органної зали

Пліска Н.В.

Дробот Н.Ф.

Безбородько О.В.

26.12.

2017

5-11 кл

11-00 – 14-00

Репетиції до новорічних вистав

Кл.керівники

3-Б кл

10-00 – 11-30

 «Конкурс віршів про зиму» в бібліотеці №15

Дробот Н.Ф.

Христюк І.Я.

27.12.

2017

5-й кл

10-00

Новорічний вогник «В гостях у казок»

Стенько Т.П.

Тиханова Є.Б.

Кл.керівнки

6- ті кл

12-00

Новорічний вогник «В колі друзів, приймайте привітання»

Стенько Т.П.

Тиханова Є.Б.

Кл.керівнки

7- мі кл

14-00

«Новорічний калейдоскоп»

 

Стенько Т.П.

Тиханова Є.Б.

Кл.керівнки

28.12.

2017

8-11 кл

16-30-

21-00

Вечір старшокласників «Новорічні казки на новий лад»

Стенько Т.П.

Кл.керівнки

29.12.

2017

9А, 11 кл

 

11-00 –

13-00

Робота факультативу з алгебри

Малахова Л.О.

 

11-00 – 12-00

Робота в книжковій лікарні

Христюк І.Я.

02.01.

2018

5- ті кл

 

11-00 – 12-00

Робота гуртка «Українознавців»

Новак В.В.

5-6 кл

 

12-00

 -13-00

Майстерня рукодільниць

Малахова Л.О.

8-9 кл

 

11-00 – 13-00

Робота гуртка «Юні журналісти»

 

Голубнича І.М.

03.01.

2018

7Б кл

11-00 – 12-00

Робота в книжковій лікарні. Виготовлення витинанок

Христюк І.Я.

5 Б кл

11-00 – 12-00

Година спілкування в класі «Новий у мультфільмах»

Новак В.В.

5А кл

11-00 – 12-00

Робота гуртка «Українознавство»

Пліска Н.В.

6-8 кл

турклуб

11-00 – 13-00

Захід «Туристичний Новий рік»

Стоволосова І.С.

Вящева Т.В.

04.01.

2018

 

 

8-10 кл

11-00 – 12-00

 «Новорічні традиції в Європі»

Орсік Т.В.

6 Б кл

11-00 – 14-00

Інтерактивна екскурсія до художнього музею з майстер класом.

Стоволосова І.С.

6-ті кл

11-00 – 12-00

Робота гуртка «Українознавців»

Новак В.В.

8-9 кл

 

11-00 – 13-00

Робота гуртка «Шкільне телебачення»

Голубнича І.М.

 

11-00 –

13-00

Робота факультативу з алгебри

Малахова Л.О.

5-А

11-00 –

13-00

Година спілкування. Перегляд фільмів.

 

Пліска Н.В.

05.01.

2018

7-мі кл

11-00 – 12-00

Подорож «Геометрія навколо нас»

Твердохліб К.О.

9 А,Б

11-00 –

13-00

Поїздка на каток у Мост-сіті

Малахова Л.О.

Брижа Т.М.

10 кл

11-00 –

13-00

Поїздка на ялинку у парку ім.. Глоби

Орсік Т.В.

06.01.

2018

1 – 8  кл

12-00 – 14-00

Різдвяна школяда

Стенько Т.П.

Класні керівники

 

09.01.

2018

5Б кл

11-00 – 12-00

Робота гуртка «Українознавців»

Новак В.В.

7-А кл

11-00 – 12-30

Виготовлення лялькового театру 

Твердохліб К.О.

6-8 кл

турклуб

11-00 – 13-00

Засідання туристичного клубу «Самарський Горизонт»

Вящева Т.В.

7, 8, 9

11-00 - 16-00

Тренінг «Медіація у навчальному закладі. Конфлікт»

Тиханова Є.Б.

6-9 кл

08.01-14.01.

2018

Екскурсійна подорож до Львівської області в рамках проекту «Відкрий для себе Україну»

Стоволосова І.С.

Голубнича І.М.

10.01.

2018

8-10 кл

11-00 – 12-00

Конкурс презентацій «Зимові свята»

Орсік Т.В.

7-мі кл

11-00 – 12-30

«У світі алгебри»

Твердохліб К.О.

7, 8, 9 кл

11-00 - 16-00

Тренінг «Медіація у навчальному закладі. Конфлікт»

Тиханова Є.Б.

11.01.

2018

6-ті кл

11-00 – 12-00

Робота гуртка «Українознавців»

Новак В.В.

11-00 – 12-00

Екскурсія до бібліотеки №15, виховний захід «Зимові свята»

Безбородько О.В.

Христюк І.Я.

5-А

11-00 – 12-00

Година спілкування. Новорічні конкурси та розваги.

Пліска Н.В.

7, 8, 9

11-00 - 16-00

Тренінг «Медіація у навчальному закладі. Конфлікт»

Тиханова Є.Б.

12.01.

2018

5-Б кл

11-00 – 12-00

Година спілкування в класі «В колі друзів»

Новак В.В.

 

Назва заходу

З ким проводиться

Термін проведення

Відповідальні

Участь в районному конкурсі «Відкрий для себе Україну»

6-ті кл

18.01

Стоволосова І.С.

Виховна година до Дня Соборності України «Час історичного вибору»

1-11 кл

22.01

Кл.керівники

Флешмоб «Соборна Україна»

5-9 кл

22.01

Кл.керівники

Стоволосова І.С.

 

Інформаційні години  «Трагедія бабиного Яру», «Факти про Голокост»

7-11 кл

22-26.01

Пахарь Н.Ф.

Кл.керівники

 

Проект «Здорова родина – здоровий Я»

10 кл

23.01

Орсік Т.В.

Виставка творчих робіт гуртка з англійської мови

 

24.01

Лимар А.М.

Виступ театру Спогадів

 

25.01

Стенько Т.П.

Проект «Міцне здоров’я – запорука здорового успіху»

7-Б кл

29.01

Лимар А.М.

Виховна година « Ніколи Україні не забути цих юних душ нескорений політ»

5-11

29.01

Кл. керівники

Участь в районному конкурсі «Дніпро-юнпрес»

Шкільні журналісти

26.01

Голубнича І.М.

« У світі професій» зустріч з батьками

9-А

 

Малахова Л.О.

Конкурс читців присвяченого роковинам від дня  народження Т.Г.Шевченка. «О, слово рідне, хто без тебе я?...»

 

01 лютого 2018 року о 14.00.

Новак В.В.

Пліска Н.П.

Стенько Т.П.

Назва заходу

З ким проводиться

Термін проведення

Відповідальні

1.    

Районний конкурс « І  твоя Кобзарю слава …»

3-10 кл

01.02

 

Стенько Т.П.

2.    

Заходи до місячника правових знань (окремим планом)

5-11

Протягом місяця

Пахарь Н.Ф.

Тиханова Є.Б.

Стоволосова І.С.

3.    

Уроки мужності с КП «Патріот»

7-8

07.02.

Класні керівники

Стоволосова І.С.

4.    

  Відвідування етнографічного музею ДНУ

8-А

06.02.

Тиханова Є.Б.

5.    

Лекції «Безпечний Інтернет»

 

6-7 кл

06.02.

Тиханова Є.Б.

Представники ювенальної поліції

6.    

Просвітницький захід «Життя без прикрас»

9 Б

07.02.

Тиханова Є.Б.

7.    

Тиждень Масляної

Ярмарка «Смачна Масляна»

Виступ творчих колективів класів

1-11 кл

12.02-16.02

Класні керівники

8.    

Єдині уроки «Пам’яті Небесної Сотні»

5-11 кл

20.02

Кл.керівники

9.    

Заходи до Дня рідної мови.(окремим планом)

1-11 кл

21.02

Вчителі філологи

10.

Зустріч поколінь виступ «Театру спогадів»

 

 

26.-28.02

Стенько Т.П.

11.

Конференція «Я маю права та обов’язки»

 

11 кл

26.02

Голубнича І.М.

Пахарь Н.Ф.

 

Назва заходу

З ким проводиться

Термін проведення

Відповідальні

  1. 1

Заходи до Дня народження

Т.Г. Шевченка (окремим планом)

1-11 кл

 

Новак В.В.

Пліска Н.В.

Початкова школа

  1. 2

Конкурс «Зоотурнір»

6-7 кл

01.03

Рєзнік Т.А.

  1.  

Виготовлення святкових листівок для мам та бабусь.

7-А

01.03

Твердохліб Т.О.

  1.  

Участь у міжнародному конкурсі українознавців «Соняшник»

2-11

02.03

Новак В.В.

Пліска Н.В.

Початкова школа

  1.  

Участь в фіналі міської гри «Гладіатори права»

10-11 кл

02.03

Пахарь Н.Ф.

  1.  

Виховний захід з ігровою програмою «Наші дівчата - найкращі»

6-Б кл

06.03

Стоволосова І.С.

  1.  

Бібліотечний урок «Жінки у творчості Т.Г. Шевченка»

8-Б

07.03

Христюк І.Я.

  1. 2

Святкове привітання з Міжнародним

жіночим днем.

1-11 кл

07.03.

парламент,

Тиханова Є.Б.

Стенько Т.П., кл.керівники

  1. 3

Класні години до Міжнародного жіночого дня

1-11 кл

05.03.

кл.керівники

  1. 4

Районний конкурс «Зоряне коло»

1-9 ті кл

14.03

Тиханова Є.Б.

Стенько Т.П., кл.керівники

  1.  

Круглий-стіл «Отруйність метанолу та етанолу. Зубна дія алкоголю на організм людини»

9-ті кл

12.03

Бондаренко С.Л.

  1.  

Екскурсія до Дніпровської міської ради

6-Б кл

13-14.03

Стоволосова І.С.

  1.  

Рейди по виявленню курців серед учнів школи

5-11 кл

09.03

14.03

20.03

Тиханова Є.Б

  1.  

Участь в міжнародному конкурсі з математики «Кенгуру»

5-11 кл

15.03

Малахова Л.А

Брижа Т.М.

  1.  

Дебати «Алкоголь, наркотики. Вплив на організм: за чи проти?»

11 кл

15.03

Бондаренко С.Л.

  1.  

«Що таке дружба?» розвивальне заняття

1-4 кл

09.03

16.03

Тиханова Є.Б

  1. 5

Міські змагання зі спортивного туризму (особистий залік)

 

турклуб

17.03

Стоволосова І.С.

  1. 6

Дебатний турнір з англійської мови

 

11 кл

16.03

Лимар А.М.

  1. 7

Батьківський всеобуч «Сім’я та школа: розбудова превентивного виховного простору»

 

22.03

Кл.керівники

  1.  

Екскурсія до музею експериментальної фізики

7-Б

22.03

Лимар А.М.

  1.  

Участь в конкурсі «Стрільба» в рамках гри «Сокіл»(«Джура»)

8-9

24.03

Тиханова Є.Б.

  1. 8

Тиждень безпеки перед канікулами

 

1-11 кл

19-23.03

Кл.керівники

 

№ п/п

Заходи

Клас

Дата проведення

Відповідальні

1.

Уроки української літератури «Хвилинки Кобзаря»

5-11 кл.

05.03 - 12.03

Гостіщева Л.В.

Новак В.В.

Пліска Н.В.

2.

Написання творів-мініатюр, творів-роздумів на теми : «Мій Шевченко» (5-7 кл.) та «Шевченкове слово в віках не старіє» (8-11 кл.) (за вивченими творами)

5-9 кл.

05.03 – 12.03

Гостіщева Л.В.

Новак В.В.

Пліска Н.В.

3.

Виставка учнівських ілюстрацій до творів Шевченка «Дитячий Кобзар» 

5-9 кл.

05.03 – 12.03

Новак В.В.

Пліска Н.В.

 

4.

Літературні вітальня «Звучи над нашим рідним краєм, безсмертне слово Кобзаря!».

5-10 кл.

05.03

Новак В.В.

Пліска Н.В.

Стенько Т.П.

5.

Книжковий вернісаж

«Вічний, як народ»

Бібліотека

05.03 – 12.03

Христюк І.Я.

7.

Вікторина «Що ми знаємо про Т.Г.Шевченка?»

5-9 кл.

06.03

Новак В.В.

Пліска Н.В.

8.

Виставка художніх робіт Шевченка «Ми бачимо тебе, Кобзарю, крізь століття…»

3 поверх

05.03-12.03

Новак В.В.

Пліска Н.В

9.

Бібліотечний урок «Жінки в  творчості Т. Г. Шевченка»

8-9 кл.

05.03-13.03

Христюк І.Я.

 

10.

Перегляд художніх фільмів про Тараса Шевченка

9-11 кл.

05.03 – 13.03

Гостіщева Л.В. Новак В.В.

 

 

Назва заходу

З ким проводиться

Термін проведення

Відповідальні

1

Майстер класи  з розпису писанок

5-11

02-04.04.

Парламент

Кл.керівники

2

Оформлення виставки малюнок та писанок «Зі святом Великодня»

5-11

02-04.04.

Парламент

Кл.керівники

3

Виховні години до Всесвітнього Дня здоров’я  «Здоров’я для всіх»

1-11 кл

06.04.

Кл. керівники

4

Інформаційно-музична сторінка «Квітка Цісик»

 

5, 7-11 кл

29.03-04.04.

Христюк І.Я.

5

Майстер –клас з прикрашення пасхальних яєць у техніці декупаж

 

7-Б

05.04

Твердохліб К.О.

6

Єдиний урок до Всесвітнього дня здоров’я

 

5-11 кл

06.04

Кл. керівники

7

Виставка малюнків. Червона книга України «Їх треба захищати»

 

5-7 кл

04.-13.04

Христюк І.Я.

8

Операція «Первоцвіт»

6-ті

10.04

Рєзнік Т.А.

9

Батьківський всеобуч «Сім’я та школа: розбудова превентивного виховного простору»

5-11 кл

12.04

Адміністрація школи

10

Міські змагання з гірського туризму серед школярів.

турклуб

14.04

Стоволосова І.С.

11

Виступ «Театру спогадів» до річниці визволення в’язнів фашистських концтаборів

9-11 кл

11.04

Стенько Т.П.

парламент

12

Інформаційна година «Україна – космічна держава»

11 кл

12.04

Доброгорська М.С.

13

«Космічна вікторина»

 

8-9 кл

11.04,

13.04

Христюк І.Я

14

Екологічні дебати

 

10 кл

12.04

Орсік Т.В.

15

Відвідування виставки у музеї «Літературне Придніпров’я»

 

7-8 кл

Протягом місяця

Пліска Н.В.

 

 

16

 

 

 

День цивільного захисту (окремим планом)

 

 

1-11 кл

 

 

12.04

 

 

 

Бондаренко Л.А.

Бондаренко С.Л.

Кл.керівники

17

День довкілля

 

1-11 кл

20.04

Кл. керівники

18

«Екологічний марафон» інтерактивна гра

6-Б

23.04

Стоволосова І.С.

19

Участь у Всеукраїнському конкурсі дослідницьких робот екологічного спрямування

6-8 кл

Протягом місяця

Бондаренко Л.А

20

Класні години до річниці Чорнобильської катастрофи

5-11 кл

23.-26.04

Кл. керівники

21

Міські змагання з туристського багатоборства

турклуб

28.04

Стоволосова І.С.

22

Підготовка та учать в фіналі міського етапу гри «Сокіл» («Джура»)

рій

Протягом місяця

Тиханова Є.Б.

 

Назва заходу

З ким проводиться

Термін проведення

Відповідальні

  1. 1.

Концерт у шпиталі ветеранів, учасників війн

4-9

04.05

Стенько Т.П

  1. 1

Шкільний етап гри «Сокіл» («Джура»)

4-10

05.05.

Кл.керівники

Адміністрація школи

  1. 2

Єдині уроки до Дня пам’яті та примирення

1-11

08.05

Кл.керівники

  1. 3

Мітинг, покладання квітів біля

пам’ятного знаку випускникам 1941 в

парку школи до Дня пам’яті та примирення, Дня Перемоги над

нацизмом

4-11 кл

08.05

Кл. керівники

парламент

  1. 4

Виступ шкільного історико-документального «Театру Спогадів»

8-10 кл

08.05

Учасники театру.

Стенько Т.П.

 

  1. 5

Участь в фіналі міського етапу гри «Сокіл» («Джура»)

Рій

8-9 кл

11-13.05

Тиханова Є.Б

Іванцов С.А

  1. 6

Флешмоб до Дня вишиванки

 

4-11 кл

17.05

Кл. керівники

парламент

  1.  

Вечір привітання обдарованих дітей школи та їх батьків «Ви можете нами пишатися»

 

18.05

Пахарь Н.Ф

Стенько Т.П

Тиханова Є.Б

Бондаренко Л.А

  1.  

Виїзд на екскурсію до Петриківки

 

18.05

Голубнича І.М.

  1. 7

Участь в міській військово-спортивній грі «Прорив»

 

8-9 кл

19.05

Стоволосова І.С.

  1.  

Фестивалі медіатворчості та відеофільмів «Ось і стали ми на рік доросліше»

 

23.05

Голубнича І.М.

  1.  

Екскурсія у село Червоний Яр, садиба «Єнотова хата»

7-А

30.05

Твердохліб К.О

  1.  

Екскурсія до хутору Галушківка

6-А

 

Бондаренко С.Л.

  1.  

Одноденний похід ріднокраєм

6-Б

26.05

Стоволосова І.С.

  1. 8

Тиждень безпеки перед канікулами

1-11 кл

28.-31.05

Кл. керівники

 

  1. 9

Свято «Останнього дзвоника»

1-11 кл

31.05

Кл. керівники

Стенько Т.П.

 

  1. 10

Підсумкові години спілкування «Ось і стали ми на рік доросліше»

1-11 кл

31.05

Кл. керівники

 

  1. 11

Єдині уроки «Моя безпека влітку»

1-11 кл

31.05

Кл. керівники

 

  1.  

День Захисту дітей

1-5 кл

01.06

Стенько Т.П.

Тиханова Є.Б.

 

ПЛАН

 з виховної роботи на вересень місяць 2018-2019 н.р.

Назва заходу

З ким проводиться

Термін проведення

Відповідальні

1

Свято «Першого дзвоника».

 

1-11 кл

1.09.

Стенько Т.П.

Кл.керівники

2

Єдиний уроки.

1-11 кл

1.09.

Кл.керівники

Стоволосова І.С.

 

Уроки з безпеки життєдіяльності.

1-11 кл

03.09

Кл.керівники

 

3

Олімпійський тиждень (за окремим планом)

5-11

3.09.-07.09.

Михлик П.П.

Литвин Є.І.

 

4

Батьківські збори по класах

1-11

07.09-14.09

Кл.керівники,

Адміністрація школи

5

Виховні години «Місто мого дитинства» до Дня міста

4-11 кл

07.09.

Кл.керівники,

 

6

Участь  у міському фітнес марафоні

8-10-ті кл

 

08.09

Литвин Е.І.

Кл.керівники

7

Участь у карнавальній ході «Я люблю Дніпро»

9-10 кл

08.09

Тиханова Є.Б.

8

Участь у відкритті міського етапу гри «Сокіл» («Джура»)

Рій учасник

15.09

Тиханова Є.Б.

9

Тематичні класні години до Дня Миру з переглядом відеороликів.

1-11 кл

21.09

Класні керівники

10

Міські змагання з водного туризму та орієнтування

6-9 кл

 

Стоволосова І.С.

турклуб

11

Свято «Посвята в десятикласники»

10-11 кл

28.09.

Парламент

Класні керівники

 

 

ПЛАН

 з виховної роботи на жовтень місяць

2018-2019 н.р.

 

Назва заходу

З ким проводиться

Термін проведення

Відповідальні

1

Виховний захід «Дерево пам’яті». Флешмоб до дня людей похилого віку

7-10 кл

01.10

Стенько Т.П.

Кл.керівники

2

Акція на допомогу воїнам АТО «Спільними зусиллями»

1-11

01.-10.10

Кл. керівники

 

3

Урочисте привітання вчителів з нагоди професійного свята

4-11 кл

05.10

Шкільний парламент

4

Майстер клас з виготовлення пряників до акції «Спільними зусиллями»

9-А

06.10

Кл. керівник

5

Екскурсії до управління патрульної поліції

03.10.

05.10

23.10

6-А

6-Б

8-Б

Тиханова Є.Б.

Кл.керівники

6

Правопросвітницькі заходи з представниками патрульної поліції

09.10

6-9 кл

Тиханова Є.Б.

Кл.керівники

7

Рада профілактики

09.10

 

Тиханова Є.Б.

Кл.керівники

8

Районний конкурс «Півгодинки на  цікавинки»

 

3-4 кл кл

11.10

Класні керівники

9

Районний захід «Військова звитяга на Покрову»

11 кл

11.10

Пахарь Н.Ф.

Михлик П.П.

10

Відкриття шкільного етапу гри «Сокіл» («Джура»)

5-10 кл

12.10

Класні керівники

11

«Козацькі розваги» естафети

5-6 кл

12.11

Михлик П.П.

Литвин Е.І

12

День Захисника України (виховні години)

 

1-11

12.10

Кл. керівники

 

13

Привітання учасників АТО з Днем захисника України (відправка посилки)

5-11

12.10

Кл. керівники

 

14

Сумісний захід дітей та батьків. Бої лазертаг.

5-Б

14.10

Кл.керівник

15

Екскурсія до музею Голокосту

9-Б

 

Кл.керівник

16

Гра подорож «У світі професій»

7-А

22.10

Кл.керівник

17

Районний захід «Сто запитань лідеру»

9-11 кл

23.10

Парламент

Стенько Т.П.

18

Мітинг біля пам’ятника в парку школи до річниці визволення м.Дніпра.

5-11 кл

25.10

Кл. керівники

 

19

Конкурс «Осінні фото замальовки»

7-Б

22.10-26.10

Кл. керівник

 

20

Тиждень безпеки перед канікулами

1-11 кл

22.10-26.10

Кл. керівники

 

21

Батьківські збори по класах

1- 11кл

22.10-26.10

Кл. керівники

 

 

 

План виховної роботи НВК №122

на осінніх  канікулах 2018/2019 н. р.

 

Дата

Учасники

Час

Захід

Відповідальні

Відмітка про

вик-ня

29.10.2018

Понеділок

7-11

11-00-13-00

Олімпіада з хімії

Бондаренко С.Л.

 

8-11

11-00-12-00

Підготовка до олімпіади з англійської мови

Орсік Т.В.

 

8-Б

11-00-12-00

Розв’язування задач з математики

Брижа Т.М

 

5-Б

10-00 – 14-00

Похід до Ігренської балки

Гостіщева Л.В.

 

6-Б

16-30

Похід до бібліотеки «Хелловін»

Новак В.В.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

30.10.2018

Вівторок

9-11 кл

11-00-12-00

Олімпіада з біології

Рєзнік Т.А.

 

9-А

11-00 -15-00

Поїздка до міста

Тиханова Є.Б.

 

8-11 кл

11-00-12-30

Олімпіада з російської мови

Голубнича І.М.

 

8-А

11-00-12-00

Цікава математика

Твердохліб К.О.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

31.10.2018

Середа

12-00-13-00

Підведення підсумків творчого конкурсу «Осінні фото замальовки»

Стоволосова І.С.

 

5-11 кл

10-00-13-00

Олімпіада з математики

Чернишев В.Г.

 

7-8 кл

11-00-14-00

Тренінг «Вирішення конфліктів»

Тиханова Є.Б.

 

5-7 кл

11-00-13-00

«Вчимо українську разом»

Новак В.В.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

01.11.2018

Четвер

7 А,Б

11-00-12-00

Робота над проектом «Таємниця острова Х»

Рєзнік Т.А.

 

12-00 – 13-00

Година спілкування «В колі друзів»

Бондаренко С.Л.

 

11-А

11-00-12-00

Підготовка до ДПА

Пахарь

Н. Ф.

 

6-Б

11-00-14-00

Олімпіада з інформатики

Брижа Т. М.

 

 

 

 

 

 

 

02.11.2018

П’ятниця

7-11 кл

11-00-14-00

Олімпіада з інформатики

Брижа Т.М., Іванцов С.А.

 

7-8 кл

11-00-12-00

Вчимося розвязувати задачі з хімії

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ПЛАН

 з виховної роботи на листопад місяць,

 місячника превентивного виховання та

 «За здоровий спосіб життя» 2018-2019 н.р.

 

 

Назва заходу

З ким проводиться

Термін проведення

Відповідальні

1

Виховні години «Здоров’я найвища цінність»

1-11 кл

Протягом місця

Кл.керівники

 

2

Участь у Фестивалі «Усі Зірки Галактики»

7-Б кл

09.11

Стоволосова І.С.

3

Виховні години до Міжнародного дня толерантності (16.11)

1-11 кл

12-16.11

Кл.керівники

 

4

Творчі роботи з основ здоров’я « Я та моє здоров’я»

5-6 кл,

7-Б

Протягом місяця

Стоволосова І.С.

5

Година спілкування «Я толерантна особистість»

8-А

05.11

Твердохліб К.О.

6

Зустріч з поетами Придніпров’я.

10 кл

06.11

Христюк І.Я.

7

Зустріч з оперуповноваженим з питань боротьби з наркотиками

7-А кл

08.11

Бондаренко С.Л.

8

Фото виставка «Наш клас за здоровий спосіб життя»

5-11 кл

12-16.11

Кл.керівники

Бондаренко С.Л.

9

Виступ центру  «Здоров’я» шкільного самоврядування перед з програмою «Здоров’ятко», «Обираємо корисне».

1-4 кл

5-6 кл

12-16.11

Стенько Т.П.

Кл.керівники

10

Година спілкування «Вчимося толерантному спілкуванню»

 

 

 

11

Захист проектів «Безпека харчування»

8А,Б кл

19.11

Бондаренко С.Л.

12

Робота над колажами «Піраміда Здоров’я»

6-Б кл

19.11

Новак В.В.

13

«Як взаємодіяти з патрульною поліцією » зустрічі з представником патрульної поліції м.Дніпра.

 

12.11 – 16.11

Тиханова Є.Б.

14

Перегляд фільму «Моя щаслива непроста родина »

10-11 кл

19.11 – 23.11

Тиханова Є.Б.

15

Участь в районному заході до дня Революції Гідності та Свободи

9-11 кл

21.11

Стенько Т.П.

16

Єдині уроки до Дня Революції Гідності та Свободи «Тернистий шлях до свободи»

5-11 кл

21.11

Кл. керівники

17

Шкільні змагання зі спортивного орієнтування в закритих приміщеннях

турклуб

23.11

Стоволосова І.С.

18

Лінійка-реквієм по жертвах Голодомору 1932-1933 р.

5-11 кл

23.11

Стенько Т.П.

19

Акція милосердя «Я хочу допомогти. А ти?»

1-11 кл

26.11 – 28.11

Стоволосова І.С.

парламент

20

Профілактичні лекції з учнями

«Кримінальна відповідальність неповнолітніх»

 

26.1130.11

Тиханова Є.Б.