Педагогічний колектив НВК №122

Склад педагогічного колективу

33 - вчителів
22 - вищої категорії
4 - I кваліфікаційної категорії
0 - II кваліфікаційної категорії
7 - кваліфікаційна категорія "Спеціаліст"
10 - "Вчителів-методистів"
5 - "Старший вчителів"
6 - "Відмінник освіти України"
2 - практичних психолога
1 - соціальний педагог
16 - вчителів-випускники школи

Методичні об’єднання в школі

МО вчителів математики
МО вчителів природничих наук
МО вчителів фізкультури
МО вчителів суспільно-гуманітарних наук
МО вчителів початкової школи
МО вихователів дошкільного відділення
МО класних керівників



 

 

Склад педагогічного колективу 

Прізвище, ім’я та по батькові працівника Посада
1. Гостіщева Людмила Василівна Вчитель української мови і літератури
2. Бондаренко Людмила Анатоліївна Вчитель географії
3. Долгішева Вікторія Валентинівна Заступник директор з НВР (початкова школа)
4. Стоволосова Ірина Сергіївна Практичний психолог
5. Ба Альона Сергіївна Вчитель початкових класів
6. Безбородько Олена Володимирівна Вчитель початкових класів
7. Бондаренко Світлана Леонідівна Вчитель хімії
8. Брижа Тетяна Миколаївна Вчитель інформатики та математики
9. Бовсуновська Анастасія Юріївна Вчитель початкових класів
10. Голубнича Ірина Миколаївна Вчитель російської мови та літератури
11. Гладуш Анастасія Іванівна Вчитель географії
12. Доброгорська Марія Семенівна Вчитель фізики
13. Дробот Надія Фролівна Вчитель початкових класів
14. Каширіна Тетяна Анатоліївна Вчитель математики
15. Колеснік Тетяна Анатоліївна Вчитель початкових класів
16. Коновалова Тетяна Миколаївна Вчитель фізичного виховання
17. Лимар Анжела Миколаївна Вчитель англійської мови
18. Лебедько Наталія Анатоліївна Вчитель української мови і літератури
19. Малахова Любов Олексіївна Вчитель математики
20. Михлик Павло Павлович Вчитель фізичної культури
21. Мороз Ольга Миколаївна Вчитель початкових класів
22. Новак Вікторія Вікторівна Вчитель української мови та літератури
23. Орсік Тетяна Віталіївна Вчитель англійської мови
24. Пахарь Надія Федорівна Вчитель історії та права
25. Пліска Наталія Вікторівна Вчитель української мови та літератури
26. Сідан Лариса Тимофіївна Вчитель англійської мови
27. Стенько Тетяна Петрівна Педагог-організатор  
28. Твердохліб Катерина Олександрівна Вчитель математики
29. Тиханова Євгенія Борисівна в.о. директора
30. Христюк Ірина Яківна Вчитель економіки, художньої культури
31. Литвин Елла Ігорівна Вчитель фізкультури
32. Шаповал Олена Володимирівна Вчитель початкових класів
33. Ярмула Катерина Олександрівна Вчитель музичного мистецтва